Asiakaspalvelu – Toimitus – Mediamyynti

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu on avoinna arkisin klo 8–16.

Puhelin (03) 4246 5324
Sähköposti kotipuutarha@jaicom.com

Postiosoite
Kotipuutarha / Jaicom Oy
PL 115
30101 Forssa

Tilaustyypit

Tilausmuutokset

Voit tehdä osoitteen muutoksen tai peruuttaa lehtitilauksen eAsiointi-sivulla tai ota yhteyttä asiakaspalveluun.

P. (03) 4246 5324 (ma-pe klo 8–16)
Sähköposti kotipuutarha@jaicom.com 

 


 

TOIMITUS

Anna palautetta, kysy meiltä tai lähetä pihavinkki!

maija

Päätoimittaja Maija Stenman
P. 040 513 4011
maija.stenman@puutarhaliitto.fi

minna

Toimituspäällikkö Minna Siltala
P. 050 576 7981
minna.siltala@puutarhaliitto.fi

agneta

Media-assistentti Agneta Järvenpää
P. 040 727 4691
agneta.jarvenpaa@puutarhaliitto.fi
ilmoitukset@puutarhaliitto.fi

 

piia

Digitoimittaja, markkinointisuunnittelija
Piia Reinikainen

P. 050 595 5036
piia.reinikainen@puutarhaliitto.fi

Toimittaja, digitoimittaja
Heli Einesalo
P. 050 462 0550
heli.einesalo@puutarhaliitto.fi

Markkinointisuunnittelija
Niina Oinonen

P. 050 595 5036
niina.oinonen@puutarhaliitto.fi

 


 

MEDIAMYYNTI

Saarsalo Oy
Myyntipäällikkö Timo Lepistö
p. 044 534 9878
timo.lepisto@saarsalo.fi

  • Kotipuutarha-lehti
  • www.kotipuutarha.fi
  • Kotipuutarha Blogit
  • Puutarhavinkit-uutiskirje

Julkaisutiedot

  • Kotipuutarha
  • Perustettu 1941
  • Ilmestyminen 10 nroa/v
  • Julkaisija Puutarhaliitto ry
  • Kirjapaino Forssa Print
  • Jäsenyydet Aikakauslehtien Liiton jäsen
  • ISSN 0355-8673