Asiakaspalvelu – Toimitus – Mediamyynti

 

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu on avoinna arkisin klo 8–16.

Puhelin (09) 5841 6501
Sähköposti tilaajapalvelu@puutarhaliitto.fi

Käynti- ja postiosoite
Puutarhaliitto ry.
Viljatie 4 C
00700 Helsinki

eila

Eila Vilen

eeva

Eeva Vilen

 

Tilaustyypit

Tilausmuutokset

Voit tehdä osoitteen muutoksen tai peruuttaa lehtitilauksen eAsiointi-sivulla tai ota yhteyttä asiakaspalveluun.

P. (09) 5841 6501 (ma-pe klo 8–16)
tilaajapalvelu@puutarhaliitto.fi

Shop

kotipuutarha-01-2019-kansi

 


 

TOIMITUS

Anna palautetta, kysy meiltä tai lähetä pihavinkki!

maija

Päätoimittaja Maija Stenman
P. (09) 5841 6511
maija.stenman@puutarhaliitto.fi

minna

Toimituspäällikkö Minna Siltala
P. (09) 5841 6525
minna.siltala@puutarhaliitto.fi

annikki

Toimittaja Annikki Oikkonen
P. (09) 5841 6539
annikki.oikkonen@puutarhaliitto.fi

 

agneta

Media-assistentti Agneta Järvenpää
P. (09) 5841 6508
agneta.jarvenpaa@puutarhaliitto.fi
ilmoitukset@puutarhaliitto.fi

piia

Digitoimittaja, markkinointisuunnittelija
Piia Reinikainen (hoitovapaalla)

P. (09) 5841 6504
piia.reinikainen@puutarhaliitto.fi

 

 

 

 

 

 


Toimittaja, digitoimittaja

Heli Einesalo
P. 044 762 5019
heli.einesalo@puutarhaliitto.fi

 

 

 

 

 

 

Markkinointisuunnittelija
Niina Oinonen

P. (09) 5841 6504
niina.oinonen@puutarhaliitto.fi

 


 

MEDIAMYYNTI

Saarsalo Oy
Myyntipäällikkö Jussi Piha
p. 050-5225475
jussi.piha@saarsalo.fi

Myyntipäällikkö Timo Lepistö
p. 044-534 9878
timo.lepisto@saarsalo.fi

  • Kotipuutarha-lehti
  • www.kotipuutarha.fi
  • Kotipuutarha Blogit
  • Puutarhavinkit-uutiskirje

Julkaisutiedot

  • Kotipuutarha
  • Perustettu 1941
  • Ilmestyminen 10 nroa/v
  • Julkaisija Puutarhaliitto ry
  • Kirjapaino Forssa Print
  • Jäsenyydet Aikakauslehtien Liiton jäsen
  • ISSN 0355-8673